Get Adobe Flash player

Kontakt

Na razie tylko mailowy. @ Jeśli ktokolwiek chciałby się ze mną skontaktować, to proszę zostawić poniżej w komentarzu swój adres (nie jest on widoczny dla postronnych), a także proszę napisać w czym rzecz. Jeśli sprawa będzie tego wymagała z pewnością odpiszę.

 

2 Odpowiedzi na Kontakt

 • aga mówi:

  Znalazlam ten blog przez przypadek .Zaciekawilo mnie wiele artykulow tu umieszczonych ciekawi mnie w jaki sposob zdobywasz te wszystkie infirmacje .Wielle rzeczy tu przeczytanych ma bardzo
  ciekawe teorie z ktorymi sie jeszcze nie zetknelam.Moje pytanie z kad pochodzi twoja wiedza?

  Ps.Czy twoja ksiazka jest dostepna w jezyku angielskim?

  • admin mówi:

   Witaj aga.
   Zadajesz konkretne pytania, na które chciałbym Ci konkretnie odpowiedzieć, sądzę jednak, że będę miał z tym mały kłopot ponieważ wiele dzieł wielu pisarzy ma bardzo różnorodne inspiracje, których źródeł nie sposób ustalić. Jeśli chodzi o tematykę związaną z „przepowiedniami” Nostradamusa czy z Manuskryptem Voynicha, to w tym przypadku można mówić o dużej dozie intuicji – szeroko rozumianej, jednakże wszystkie te bardzo ezoteryczne i „ulotne” wnioski pośrednie miały swoje bardzo konkretne podstawy, w postaci mojej wcześniej napisanej książki Gloria olivae.
   Jeśliby cofać się w czasie to główną i najważniejszą inspiracją do wszystkich moich przemyśleń była książka Colina Wilsona – Miejsca święte i budowle sakralne świata – od której wszystko się zaczęło. Już w czasie lektury tej książki nasunęły mi się pewne wnioski, które podczas bardziej dogłębnych badań (lektura wielu książek, czasopism naukowych dotyczących różnorodnych tematyk – patrz zakładka książka), stopniowo potwierdziły i wzbogaciły wcześniej przyjętą tezę. Zatem moja wiedza pochodzi z wieloletniej, wielowymiarowej i wielowątkowej pracy – opracowywania tematu, której przyczyną było intuicyjne zaciekawienie. Zapewne ta moja odpowiedź wyda Ci się nieco enigmatyczna, ale sądzę że na pierwszy kontakt jest wystarczająca.
   Jeśli chodzi o tłumaczenie książki na język angielski, to jest to jeszcze sprawa przyszłości. Jak zauważyłaś mój ostatni wpis nawiązuje nieco do twojego pytania – chciałbym zwiększyć krąg odbiorców – bardziej rozpropagować wszystko to co stanowi treść mojego bloga, książki. Odnosi się to także do tłumaczenia.
   Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze

Przysłowia i sentencje

Jest coś wyższego w górze, które miesza zamiary śmiertelnych (co przeszkadza zamiarom śmiertelników).
Walerian Łukasiński
----------------------
Bo chociaż wszystko się dzieje według tego logosu zawsze, zawsze ludzie tego nie pojmują.
Heraklit
---------
Człowiek zmienia się stale i wciąż odnawia w niekończącym się ciągu, który nazywamy czasem.
Człowiek będzie musiał pojąć czas
i opanować go. Albowiem czas jest nasieniem wszechświata.
Mahabharata
---------------
Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.
Albert Einstein
----------------

Jak ten czas leci!

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Visits

Weather condition